Bet365 stávkové bonusy

Bet365 stávkové bonusyJohn Stones vezme všetko v jeho kroku. Zdá sa, že toľko neovládal obhajcu Manchester City a zatiaľ čo nedávna chvála Sam Allardyce bola “skvelá na to počuť”, jeho dôraz sa kladie na zabezpečenie prvého miesta v tíme s jeho novým klubom a teší sa na víchricu.

22-ročný bude v nedeľu vymenovaný v prvom anglickom Bet365 družstve Allardyce, pričom manažér s názvom Stones bude kľúčovou súčasťou jeho tímu.Obranca vzrástol rýchlo, ale nezdá sa, že je prekvapený zvýšenou pozornosťou alebo stavkove kancelarie očakávaním, ktoré prinieslo 47,5 milióna libier, ktoré ho strávili podpísať z Evertonu. John Stones: vzácny talent, ale hodnota je len vtedy, keď Pep Guardiola odstráni chyby | Andy Hunter.

“Predpokladám, že všetko sa deje rýchlo, ale tak som sa Bet365 usadil tak rýchlo a ako futbalista všetci vedia, že nebudete mať dostatok času na usadenie sa príliš rýchlo,” povedal Stones. “Musíš vziať každý deň, ako to príde, ale cítim sa skvele.Mám radosť z môjho futbalu a chlapci mi to pomohli. ”

Zatiaľ čo Allardyce hovorí, že chce, aby kamene zapadali do svojich plánov” práve teraz “, stredná polovica nevšímala poznámky manažéra, kým po tom, ako v stredu v noci zvíťazil v meste Steaua Bukurešť.

“To je prvý, čo som o tom počul, ale to je skvelé počuť,” hovorí o Allardycovom chvále. “Je to pre mňa nová výzva a ja len chcem pokračovať v zdokonaľovaní Bet365 mojich zápasov a pokračovať ako osoba a ja si myslím, že je dôležité, aby ste dostali hry pod pás a hrať na vrcholných súťažiach. Určite sa teším. ”

Stonesova bitka o miesto v XI. Štartu mesta bude ťažšie s Vincentom Kompany, ktorý sa blíži ku kondícii.Ale opäť sa zdá byť do značnej miery nerušený. “Ja len stále robím Bet365 svoju vec a verím v moje schopnosti. Všetci okolo mňa vie, čo môžem urobiť. Predpokladám, že je to jemné ladenie a podobné veci prichádzajú so skúsenosťami, keď hráte hry. Práve sa teším na môj futbal a užívam si výzvy, ktoré prídu v budúcnosti. “Jeden z týchto výziev sa mohol objaviť tento týždeň, s Tosin Adarabioyo, miestnym teenagerom, predstaveným z lavičky proti Steaua. “Nevidel som ho hralo príliš veľa, ale v tréningu vyzeral dobre, vyzeral ostré,” dodal Stones. “On tvrdo pracuje na zlepšení svojej hry. Ako mladý chlapec sa pokúsim mu pomôcť čo najviac z mojej Bet365 krátkej skúsenosti, veľkých hier a Ligy majstrov.Bolo dobré ho vidieť, ako sa dostal na ihrisko zo všetkej tvrdej práce v predsezóne, ktorú urobil. ” – viac zde.

Rate this post