Darren Bent zachraňuje miesto pre derby Bet365 proti Sheffield Wednesday

Darren Wassall zasalutoval charakter svojho Derby boku a návrat stredopoliara Will Hughes po tomto domáce remíza s tímom mohli ešte stretnúť v play-off.

Hughes robil jeho prvý štart od trpia tieto vážne zranenia kolena v deň začatia sezóny, zábavnú hru, ktorá Sheffield Wednesday viedla cez Barry Bannana pred Darren Bent vyrovnáva s jediný jeho druhý gól v lige v sezóne.Obe strany recenzie Bet365 hrali vynikajúci útočiaci futbal v hre, Bet365 ktorá prekvapivo zahŕňala deväť rezervácií. Scott Carson urobil akrobatický záchranu, aby poprel Fernanda Forestieriho na začiatku druhej polovice, kým Keiren Westwood brilantne poprel Craiga Brysona a potom zachránil Johnny Russell zachytil nohy v priebehu dvoch minút.

Carson nemohol nič urobiť v 68. minúte, keď šikovný backheel od Garyho Hoopera zahalil Bannana, ktorý vykročil 20-yardový výstrel z dolnej časti bar. Forestieri zachytil vrchol baru s voľným kopom, ale Derby zaslúžene vyrovnal v 82. minúte, keď Bent smeroval na Russell kríž s jeho prvým dotykom. Wassall povedal: “Bolo to naozaj dobrá reklama pre v Bet365 hornej polovici majstrovstiev. Oba tímy boli na tom.Chtěli sme zostať neporažení až do konca sezóny a pokračovať v našej vynikajúcej forme a myslel som, že sme veľmi dobre hrali. Zostali sme za hranicou hry, ale to, čo ma najviac potešilo, bola odolnosť a charakter, ktorý sme ukázali, aby sme sa vrátili do hry. ”

” Kredit pre všetkých hráčov a povedali sme pred zápasom, že ” nemôže vyhrávať nestrácať “a to je to, čo sa stalo dnes a my zostávame bez porážky v piatich.” Sme potešení, že Will vrátil a myslel som si, že s touto príležitosťou veľmi dobre spracoval a hral role, akoby ju hral už 10 rokov.Jeho veci, ktoré nie sú v držaní, boli dobré, vložil sa do nejakých skvelých riešení a Bet365 prebehol a stal sa hrdým, je dobrý hráč, aby sa vrátil. “Myslím, že Will je schopný hrať akékoľvek z týchto troch polôh a je skvelé, že sme ukázali hĺbku nášho tímu. Na konci tejto sezóny je skvelé, že naši hráči, či už začínajú 11 alebo hráčov družstiev, strieľajú na všetky valce. “Streda tréner Carlos Carvalhal povedal:” Ak sa pozriete na ako súčasť maratónu by som povedal, že som s ňou spokojný. Som šťastný, ale aj trochu sklamaný, pretože vieme, že keď vyhráme, dosiahneme niečo dôležité. “Bolo to dobre Bet365 vyvážená hra s dvoma dobrými tímami.Robili sme dobre a hrali dobrý futbal a som spokojný s výkonom. “Carvalhal pochválil kvalitu Bannanovho štrajku, ale tiež vedel, aké dôležité bolo, že Westwood získal bod. “Bol to úžasný gól z Barryho, ale nie je to prvýkrát, kedy dosiahol taký gól. Zvyčajne Keiren nemá veľa čo robiť, ale ako všetci dobrí brankári bol pripravený, keď bol potrebný, a urobil to naozaj dobre. ”

more: uvítací bonus Bet365

Rate this post